עוגיות

אתר האינטרנט שלנו עושה שימוש בעוגיות, שהן קובצי טקסט קטנים הנשלחים אל דפדפן האינטרנט או המכשיר של המשתמש למטרות שונות, לרבות פונקציות מסוימות החיוניות להפעלת האתר, ופונקציות בלתי חיוניות כגון זכירה והשגת מידע כיצד צד כלשהו עושה שימוש באתר ומהם דפוסי הביקורים באתר. אנו משתמשים במידע זה לצורך שיפור חווית המשתמש שלכם, וכדי לסייע לנו להחליט על התוכן שייכלל באתר שלנו.

להלן רשימת עוגיות שאנו משתמשים בהן:

  • PHPSESSID  – עוגיה זו נחוצה כדי להבטיח שיעשה שימוש נכון באתר ולא ניתן יהיה להשביתו.
  • B2009csmeadmin – עוגיה זו נועדה לאפשר למנהל האתר לנהל ולתחזק כהלכה את האתר.עוגיה זו חיונית ולא ניתן להשביתה.

העוגיות הבאות הן עוגיות צד שלישי שנעשה בהן שימוש באתר על ידי גוגל אנליטיקס:

  • _ga  – עוגיה זו נועדה להבדיל בין משתמשים שנים. היא לוכדת ושומרת את שדה הזיהוי של הלקוח, שהוא מחרוזת – רצף של אותיות או ספרות ייחודי שנוצר באופן אקראי המאוחסן בעוגיות של הדפדפן, כך שהביקורים הבאים באותו אתר יהיו ניתנים לקישור לאותו משתמש. אם העוגיה אינה מוסרת, היא מאוחסנת למשך שנתיים.
  • _gid – גם עוגיה זו נועדה להבדיל בין משתמשים שונים על ידי לכידה ואחסון של שדה הזיהוי של הלקוח. אם עוגיה זו אינה מוסרת, היא פגה כעבור 24 שעות.
  • ¬_gat  – עוגיה זו נועדה להשנקת קצבי הבקשות. עוגיה זו אינה מאחסנת נתוני משתמשים ופגה כעבור דקה אחת.
  • AMP_TOKEN – עוגיה זו מאפשרת לנו לקבוע כיצד המשתמשים ייגשו לאתר. לדוגמה, האם הם יימצאו את האתר באמצעות חיפוש בגוגל או ייגשו לאתר ישירות. העוגיה עושה שימוש באסימון לזיהוי הלקוח, ואם העוגיה אינה מוסרת היא מאוחסנת במשך בין 30 שניות לשנה אחת, תלוי אם הדף המקורי של המבקר בפעם הראשונה הוא דף AMP או לא דף AMP וכן תלוי בתדירות הביקורים באתר. דפי AMP הם עמודים מואצים למובייל – טכנולוגיית פרסום אתרי אינטרנט בניהול גוגל.
  • _gac – עוגיה זו מאחסנת מידע למסעי פרסום כדי לספק פרסומות גוגל עם דרך אמינה יותר למדידת האינטראקציות של המשתמשים עם האתר שלנו. אנליטיקס כותבת מידע על מסעי פרסום לעוגיה _gac כאשר המשתמש פותח דף באתר באמצעות URL המפעיל תיוג אוטומטי של פרסומות גוגל. העוגיה פועלת במשך 90 יום. כעת אנו לא מריצים מסע פרסום בגוגל ולכן עוגיה זו הנה נכון להיום למעשה מיותרת.

ניתן להשבית את העוגיות שנעשה בהן שימוש על ידי גוגל אנליטיקס על ידי התאמת הגדרות הדפדפן שלכם. בדפדפן שלכם מצוי בדרך כלל כלי עזרה המסביר כיצד להשבית עוגיות. ניתן לגלות גם כיצד להשבית את הגדרות הדפדפן שלכם על ידי חיפוש ההוראות לכך בגוגל או במנועי חיפוש אחרים.

ניתן גם למחוק את היסטוריית הדפדפן שלכם למחיקת כל העוגיות מהמחשב שלכם.

איננו משתמשים בעוגיות המספקות מידע המאפשר לנו לזהותכם. כל המידע המתקבל מהעוגיות הוא סטטיסטי ואנונימי. אם נשתמש בעתיד בעוגיות כלשהן שיאפשרו לנו לגלות מידע אישי, אנו נעדכן הודעת עוגיות זו בהתאם, ונעבד את המידע על פי מדיניות הפרטיות שלנו, אותה ניתן לקרוא במלואה כאן.